ik ben zo blij als het weer weekend is
De akkoorden in dit nummer
Eenvoudige synth-weergave — toonhoogtes exact, ritme bij benadering
Ik ben zo blij als het weer weekend is Artiest: Charlene Album: Zomer in mijn hart Capo: Tuning: E-A-D-G-B-E uitgezocht door: kjk -------------------------------------------------------------------------- A = X-0-2-2-2-0 A# = X-1-3-3-3-1 E = 0-2-2-1-0-0 F = 1-3-3-2-1-1 B = X-2-4-4-4-2 C = X-3-2-0-1-0 C#m = X-4-6-6-5-4 Dm = X-X-0-2-3-1 F#m = 2-4-4-2-2-2 Am = X-0-2-2-1-0 Intro: A | B | E | A | B | E Verse: E Elke maandag is een baaldag B E Ik kom maar niet op gang Die saaie dinsdag kruipt naar woensdag B E Wat duurt een week toch lang A E Op donderdag dan lijkt de tijd wel stil te staan B E Mijn hart gaat flink tekeer A E Nog een nachtje slapen en dan is het gedaan F#m B Dan zie je mij niet meer Refrein: A Ik ben zo blij als het weer weekend is B E Dan ga ik dansend door de nacht A Want dat gevoel dat heb ik zo gemist B E De hele week heb ik gewacht A Ik ben zo blij als het weer weekend is B C#m Twee lange dagen heerlijk vrij A E Nee ik denk niet aan morgen B Twee dagen geen zorgen E Het is weekend voor mij Verse: Elke week maar weer die maandag Er komt geen einde aan Dinsdag woensdag het is gehaktdag Maar er maar wat van Maar dan staat de donderdag weer voor de deur Het schiet al aardig op De vrijdag maakt een einde aan die grote sleur Mijn week wordt nu pas top Refrein: Ik ben zo blij als het weer weekend is Dan ga ik dansend door de nacht Want dat gevoel dat heb ik zo gemist De hele week heb ik gewacht Ik ben zo blij als het weer weekend is Twee lange dagen heerlijk vrij Nee ik denk niet aan morgen Twee dagen geen zorgen Het is weekend voor mij A Am E Het weekend blijft het mooiste van de week F#m B Het leven is dan een groot feest Bridge: A# Refrein: A# jalalalalalalalalala C F jalalalalalalalalala A# jalalalalalalalalala C F jalalalalalalalalala A# Ik ben zo blij als het weer weekend is C Dm Twee lange dagen heerlijk vrij A# F Nee ik denk niet aan morgen C Twee dagen geen zorgen F Het is weekend voor mij A# F Nee ik denk niet aan morgen C Twee dagen geen zorgen F Het is weekend voor mij
Zo speel je dit nummer
Leer de akkoorden van ik ben zo blij als het weer weekend is van Charlène op Gitaartabs. Dit fijne nederpopliedje is perfect voor gitaristen die net beginnen met akkoorden spelen en hun eerste nummers willen meenemen.
Het nummer is ingedeeld op beginner-niveau en werkt met relatief weinig akkoorden: E, B, A, A#, F en C. Je krijgt hier de akkoorden in duidelijk formaat, zodat je meteen kunt oefenen. Pak je gitaar erbij en speel dit vrolijke nummer mee.
How to practise this song
- 1
Practise the barre chord A#
A# is a barre chord. Lay your index finger flat across all strings and press firmly; practise it on its own until every string rings clearly before you use it in the song.
Open - 2
Practise the change: A# ↔ A
Play each chord for 4 beats, then 2, then 1 — with the metronome at 60-70 bpm. Only push the tempo once the change is clean and on time.
Open - 3
Great first song
Focus on clean chords — let every string ring. Speed comes by itself once the shapes are right.
Video
Tab door kjk. Songtekst en akkoorden worden gepubliceerd onder afdracht aan Stichting FEMU. Zie onze voorwaarden.
Meer van Charlene
Bekijk artiestHierna spelen
Nummers in dezelfde stijl om verder te oefenen — van net zo makkelijk tot ietsje pittiger
