Naar hoofdinhoud
Gitaartabs

A Million Ways

Miss Montreal

ProTabBeginnerCapo 3

Wat is een ProTab?

Notatie van A Million WaysEven laden…

Zo speel je dit nummer

Leer de akkoorden van A Million Ways van Miss Montreal op Gitaartabs en speel mee met deze toegankelijke popnummer. De interactieve ProTab-versie met Soundslice begeleidt je stap voor stap door het nummer, zodat je in eigen tempo kunt oefenen.

A Million Ways staat op beginner-niveau (niveau 2) en vraagt weinig technische vaardigheden. Je plaatst een capo op de 3de fret, waarna de akkoorden goed in de hand liggen. Met de ProTab-format kun je meespelen met de originele muziek en voelt het nummer snel vertrouwd. Perfect om je gitaarvaardigheden op een aangenaam tempo uit te breiden.

How to practise this song

  1. 1

    Put your capo on fret 3

    Clamp the capo on before you start — otherwise the shapes won't sound like the original.

  2. 2

    Great first song

    Focus on clean chords — let every string ring. Speed comes by itself once the shapes are right.

Video

Tab door Ference Hulshof. Songtekst en akkoorden worden gepubliceerd onder afdracht aan Stichting FEMU. Zie onze voorwaarden.

Meer van Miss Montreal

Bekijk artiest

Hierna spelen

Nummers in dezelfde stijl om verder te oefenen — van net zo makkelijk tot ietsje pittiger