Naar hoofdinhoud
Gitaartabs

About an hour ago

Oar

AkkoordenBeginner

De akkoorden in dit nummer

Transponeren
Toon: 0
4
Stem je gitaar
intro
G Am C G

  G                                                         Am
There was a man on the road about an hour ago, and he was lookin'

                                      C
for a ride to New Mexico . We were drivin by, way to fast to know.

         G                                                 Am
Well we got the place on a high speed chase, there was a girly in

                           C                                 G
corner with a plastic face. Then she disappeared without a trace.


I said without a trace .

Zo speel je dit nummer

Op Gitaartabs leer je de akkoorden van About an hour ago van Oar, een popmuziekfavoriet die perfect geschikt is om je gitaarvaardigheden uit te breiden. Dit nummer combineert toegankelijke akkoordenprogressies met een aangenaam popelan, waardoor het een ideale keuze is voor wie graag meteen aan het spelen wil gaan.

About an hour ago is geschreven op beginner-niveau en bevat vooral de akkoorden G, Am en C — simpele vormen waarmee je snel vooruitgang boekt. Het akkoordenformat maakt het gemakkelijk om jezelf mee te spelen en tegelijk de melodie te volgen. Pak je gitaar en start met dit nummer.

Zo oefen je dit nummer

  1. 1

    Wissel oefenen: Am ↔ C

    Speel elk akkoord 4 tellen, dan 2, dan 1 — met de metronoom op 60-70 bpm. Voer het tempo pas op als de wissel schoon en op tijd is.

    Openen
  2. 2

    Mooi startnummer

    Focus op zuivere akkoorden — laat elke snaar klinken. Snelheid komt vanzelf als de grepen goed zitten.

Video

Tab door jopie. Songtekst en akkoorden worden gepubliceerd onder afdracht aan Stichting FEMU. Zie onze voorwaarden.

Meer van Oar

Bekijk artiest

Hierna spelen

Nummers in dezelfde stijl om verder te oefenen — van net zo makkelijk tot ietsje pittiger