Artiest
Danny De Munk
5 nummers op Gitaartabs · 5 voor beginners
Nummers van Danny De Munk
- Ik voel me zo verdomd alleenDanny De Munk · gitaartabsAkkoordenBeginner
- Vrienden voor het levenDanny De Munk · gitaartabsAkkoordenBeginner
- Twee lege handenDanny De Munk · gitaartabsAkkoordenBeginner
- Dit is mijn levenDanny De Munk · gitaartabsAkkoordenBeginner
- Laat ons niet alleenDanny De Munk · gitaartabsAkkoordenBeginner
Mis je een nummer van Danny De Munk?
Zoek het op YouTube — wij werken de akkoorden voor je uit tot ProChords die met de video meelopen.
Video
Biografie
Danny De Munk is een Nederlandse artiest die zich thuisvoelt in de hollands en nederpop-genres. Met een vaste schare luisteraars heeft hij zich gevestigd als een herkenbare stem in het Nederlandse popmuzieklandschap. Zijn nummers bieden volop gelegenheid om akkoorden en gitaarpartijen te oefenen, wat hem populair maakt onder beginnende en gevorderde spelers.
Op Gitaartabs vind je vijf liedjes van Danny De Munk, elk geschikt om je gitaarvaardigheid uit te breiden. Of je nu fan bent van zijn hollandse nummers of juist de nederpop-invloeden aanspreken, je vindt hier de tablatuur om zijn meest herkenbare melodieën na te spelen. Pak je gitaar erbij en ontdek welke nummers van De Munk het beste voor jou liggen.
Over de muziek
Op Gitaartabs vind je vijf nummers van Danny De Munk, een artiest in het hollands en nederpop-genre met een eigen stem in het Nederlandse popmuzieklandschap. Hier kun je onder meer aan de slag met Dit is mijn leven, Ik voel me zo verdomd alleen, Laat ons niet alleen, Twee lege handen en Vrienden voor het leven — nummers die je gitaarspel helpen ontwikkelen.
Al deze nummers zijn op beginner-niveau (1 tot 2) en beschikbaar in akkoordformaat, waardoor ze ideaal zijn om mee te oefenen als je net begint met gitaar. De hollandse en nederpop-stijl vraagt om fijngevoelige akkoordwisselingen en melodisch inzicht — perfecte training voor wie het basiswerk onder de knie wil krijgen. Pak je gitaar en ontdek welke nummers van De Munk het beste bij jou passen.
